Könyvek, avagy a világ nyolcadik csodái!

Le kellett törölnöm a könyveket...

Feljelentették az oldalam úgy, hogy le kell törölnöm a könyveket.. Azért nem az oldalt , mivel akartam , hogy tudjátok mi  a helyzet... Nagyon szépen köszönöm nektek, hogy mindig visszatértetek az oldalamra. Összes látogatás: 370311 Átlag látogatás: 515.Oldal kezdete: 2012 okt. Tehát kevesebb , minti két év alatt hoztuk össze a dolgokat, szóval mindenkinek küldök egy internetpacsit ! ;) És nagyon szépen köszönöm nektek, nagyon hálás vagyok!! ♥ 

Olvassatok sokat!! Puszi: Zsuzsi

UI.: Remélem megtaláljátok azokat a könyveket, amire vágytok!! Jó olvasást a legjobb oldal látogatóknak, azaz nektek!! :*

 

Címkék

A címkék listája üres.

Újdonságok

2013.01.21 19:34

AZ új oldal töltődik!

Sziasztok! Az új oldalon már Angelina MArinától és Kelley Armstrongtól is vannak könyvek. Nézzetek be oda is (: Sziasztok: Admin
2013.01.20 17:27

Új oldal!!

Szisztok!! Most tényleg, tényleg lesz egy új oldal, de azt már nem egyedül fogom készíteni, szóval talán gyorsan az is megtelik majd (: https://online-konyvek2.webnode.hu/ Nem túl bonyolult csak egy kettes férkézött be a címbe szóval remélem nem lesz nehéz megjegyezni és, hogy oda is ilyen sokan...
2012.12.28 17:16

Rhonda Byrne- Varázslat

Sziasztok!! (= Mivel betelt az oldal és lusta vagyok újat csinálni (és semmi kedvem sincs hozzá), ezért mostantól linkeket teszek föl itt is egy: https://data.hu/get/5705918/Rhonda_Byrne_-_A_varazslat.pdf?pid=3612024477 Ez Rhonda Byrne-tól a Varázslat, remélem hasznotokra lesz és megkönnyíti...
2012.12.27 20:30

Szavazás!!

Sziasztok!! Valaki/valakik szavaztak a legutóbbi kérdésemre (Feltegyem a Varázslat c. könyvet) Nekem akár egy szavazat is elég ehhez szóval hamarosan fönt fogjátok találni az oldalni kép/ lehte begépelem(talán leszek olyan kettyós vagy éppen nagyon unatkozni fogok) De szerintem inkább bescannelem...
2012.12.19 18:09

REKLÁM :D (Katt a "tetszik" gombra;))

Szisztok! Tudom, tudom a reklámok idegesítő dolgok, de akik elakarnak adni valamit hááát... annak nem . Szóval arra szeretnélek kérni benneteket, hogy légyszíves like-játok az oldalt, hogy minél több emberhez eljusson az oldalam és minél több ember eltudjon olvasni olyan könyveket amit máshol...
2012.12.19 18:01

Varázslat by Rhonda Byrne??

Sziasztok, megkaptam a Varázslatot Rhona Bryne-tól és arra gondoltam, hogy mehkérdezlek titeiket, hogy bescanneljem vagy sem a könyvet. Igen jobb lenne ha begépelném, de azt ne várjátok.... De lehet, hogy fönt van neten, nem tudom. na a lényeg a lényeg, hogy föl tegyem vagy sem ?? Üdv: Admin
2012.12.01 19:33

Youtube konvertáló

Sziasztok!! Már annyira biztosan ismertek, hogy ami nekemtetszik amit én használok és feltudom tölteni az oldalra, annak érdekében, hogy neketek is hasznotokra váljon. Na ez is egy ilyan... Figyelmmetekbe ajánlanám ezt az oldalt: https://www.youtube-mp3.org/ Rákeresel youtube-on a kiszemelt...
2012.11.17 19:53

Az oldal hamarosan megtelik

Helló!! z oldalra csak 100MB fér rá és, mint azt már észre vehettétek én többnyire nem linkeket teszek föl, hanem föltöltöm aweboldalra  és nektek csak egy kattintással meg is van a könyv. Most 97 MB-nál tartok, de ha megtelik az oldal azonnal értesítelek titeket és természetesen készítekúj...
2012.11.17 18:52

Amatőr írok

Sziasztok!! Ha esetleg nem futott be valakinek a könyve, de megakarja osztani a világgal... Ne aggódjatokküldjétek be és én szívesen kiteszem, sőt ha kell különböző versenyekre is beküldöm őket, hogy az író agyaknak ne keljen ezzel foglalkozni . (= Örömmel várom műveiteket: Admin
2012.11.17 18:50

Könyvkérések!!

Újra figyelmetekbe ajánlom a Vendégkönyv előnyeit amiben könyveket kérhettek az oldalra sőt ott negatív illetve pozitív kritikákat is szívesen fogadok (= -Admin

Szavazás

Nektek melyik a kedvencetek??

Szavazás

Föltegyem a Varázslat c. könyvet vagy sem ??

© 2012 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode